Untitled - Varsha Athor
₹128,100.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 6.0 × 28.0 × 10.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Welded nuts (metal) |
Blue Collar Sector III - Abhishek Dodiya
₹656,250.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 65.0 × 65.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Mild Steel and Ship's metal scrape |
Snagging - Kishwar Kiani
₹840,000.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 14.0 × 13.5 × 54.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | stainless steel |
Untitled (set of 4 painted on three sides) (Unique Edition) - Kaushik Charoliya
₹21,000.00 (incl. tax)
Additional information
| ag_medium_text | Mixed Media |
|---|
Untitled (set of 4 painted on three sides) (Unique Edition) - Kaushik Charoliya
₹21,000.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 2.0 × 2.0 × 2.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Mixed Media |
Untitled (set of 3) painted on three sides - Kaushik Charoliya
₹25,200.00 (incl. tax)
Additional information
| ag_medium_text | Mixed Media |
|---|
Untitled - Cyrus .
₹84,000.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 8.0 × 8.0 × 10.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | stone |
Pillars of our society - Abhishek Dodiya
₹141,750.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 6.0 × 16.0 × 36.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Wood and welded mild steel |
He made me do it - Kishwar Kiani
₹603,750.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 27.0 × 33.0 × 53.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Mild and stainless steel with dyed paper pulp |
SOLD
Cyclone (Set of 3) - Abhishek Dodiya
₹142,800.00 (incl. tax)
Additional information
| ag_medium_text | Metal scraps |
|---|
Megalith - Cyrus .
₹78,750.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 6.0 × 17.0 × 11.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Black Marble |
Sculpture- 3 - Martand Khosla
₹682,500.00 (incl. tax)
Additional information
| Dimensions | 41.3 × 45.3 × 36.2 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Wood Steel & Ink |