Now That I am Here/This My Home - Richa Arya
Additional information
| Dimensions | 144.0 × 108.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Stitched with Metal Sheet |
Additional information
| Dimensions | 144.0 × 108.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Stitched with Metal Sheet |
₹236,250.00 (incl. tax)
Untitled 1 - Cyrus .
Additional information
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 12.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Black Marble, iron, mirror |
Additional information
| Dimensions | 12.0 × 12.0 × 12.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Black Marble, iron, mirror |
₹80,850.00 (incl. tax)
Untitled - Gautam Bhatia
Additional information
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 10.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Bronze |
Additional information
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 10.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Bronze |
₹157,500.00 (incl. tax)
Musician - Arun Pandit
Additional information
| Dimensions | 10.0 × 11.0 × 25.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Bronze |
Additional information
| Dimensions | 10.0 × 11.0 × 25.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Bronze |
₹472,500.00 (incl. tax)
Holding on - Sukanraj Chauhan
Additional information
| Dimensions | 8.5 × 8.5 × 24.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Steel and Aluminium |
Additional information
| Dimensions | 8.5 × 8.5 × 24.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Steel and Aluminium |
₹42,000.00 (incl. tax)
Innovative Eye 5 - Vijaya Chauhan
Additional information
| Dimensions | 5.0 × 25.0 × 25.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Black Terracotta, Iron and Wood |
Additional information
| Dimensions | 5.0 × 25.0 × 25.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Black Terracotta, Iron and Wood |
₹126,000.00 (incl. tax)
Musician - Arun Pandit
Additional information
| Dimensions | 8.0 × 11.0 × 11.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Bronze |
Additional information
| Dimensions | 8.0 × 11.0 × 11.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Bronze |
₹315,000.00 (incl. tax)
SOLD
Urbanscape - Abhishek Dodiya
Additional information
| Dimensions | 4.0 × 14.0 × 21.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Metal Sheets scraps |
Additional information
| Dimensions | 4.0 × 14.0 × 21.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Metal Sheets scraps |
₹78,750.00 (incl. tax)
SOLD