Ranjh - Ariba Akhlaque
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper – edition of 7 |
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper – edition of 7 |
₹27,300.00 (incl. tax)
Untitled - (edition 2/7) - Ariba Akhlaque
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper – edition of 7 |
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper – edition of 7 |
₹26,250.00 (incl. tax)
My Village - Ashish Maurya
Additional information
| Dimensions | 16.5 × 12.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Digital Print on paper |
Additional information
| Dimensions | 16.5 × 12.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Digital Print on paper |
₹31,500.00 (incl. tax)
Creation and Destruction - Tanya Mehta
Additional information
| Dimensions | 36.0 × 36.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Digital Print on Canvas |
Additional information
| Dimensions | 36.0 × 36.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Digital Print on Canvas |
₹84,000.00 (incl. tax)
Order and Chaos - Tanya Mehta
Additional information
| Dimensions | 42.0 × 42.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Digital Print on Canvas |
Additional information
| Dimensions | 42.0 × 42.0 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Digital Print on Canvas |
₹94,500.00 (incl. tax)
Ya-sin, Edition 7 of 7 - Ariba Akhlaque
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper |
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper |
₹26,250.00 (incl. tax)
Motia II (edition 1 of 7) - Ariba Akhlaque
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper – edition of 7 |
Additional information
| Dimensions | 11.7 × 16.5 in |
|---|---|
| ag_medium_text | Archival Print on Paper – edition of 7 |
₹26,250.00 (incl. tax)
SOLD